TES - TUVAL E-TİCARET SİSTEMLERİ

E-ticaret'in 24 saat 7 gün çalışabilen altyapısı, iletişimi ve alışverişi kısıtlayıcı zaman problemini ortadan kaldırır.
E-ticaret'in güvenilirliği istatistiklerle ispatlanmıştır. Gelişmekte olan yeni teknolojilerin güvenilirliği daha da kuvvetlendirmesi beklenmektedir.
E-ticaret'in altyapısı ile tüketicilerin tercihleri, alışkanlıkları ve demografik özellikleri takip edilebilir ve bu bilgiler kullanılarak ürün veya hizmet satın alanla, satan arasında "kişiye özel" ticari ilişki kurulabilir.
E-ticaret evrenseldir. İnternet ile birlikte sınırlarda kalktığı için rekabet küresel hale gelmiştir. Bu "global" rekabet ortamında arz edilen ürün ve hizmetlerden "kalite-maliyet-müşteri hizmeti" üçgeninde en üst düzeye çıkabilenler "küresel" anlamda başarılı olmaktadırlar.


Kolay Kullanım ve Yönetim
TES ( Tuval E-Ticaret sistemi)  ile e-ticaret'e başlamak çok kolay. kolay yönetim arayüzü ile zorluk çekmeden çalışma imkanı

Ücretsiz Destek ve Eğitim
E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. sistem kullanımı hakkında her türlü eğitimi ücretsiz sağlıyoruz.

Anahtar Teslim E-Ticaret
Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak tarafımızdan tarafından sunulur.

Mükemmel SEO Uyumu
Web Siteleri için en önemli faktörlerden biri olan Arama Motoru Optimizasyonunu Tuval Ajans tarafından otomatik olarak gerçekleştiriyor.

99.99% Uptime Oranı
Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.