Kurumsal Kimliğiniz İlgi Çekici İse Başarıyı Yakalayabilirsiniz
İnsanlar gibi markaların da kendilerine özel kimlikleri bulunmalıdır. Grafik tasarım bu aşamada devreye girerek müşterilerin görsel hafızalarına hitap eder ve avantajlı ortamlar yaratılmasını destekler. Her marka, kurum veya hizmet sektörü şirketleri kimliklerini oluştururken içinde bulundukları sektörün dinamiklerini de dikkate almak zorundadır. Şirketimiz, sektörde edindiği deneyimleri şirketlerin kurumsal kimliğinin belirlenmesinde etkili bir şekilde kullanır. Pazarlama çalışmalarındaki duruşu belirleyen kurumsal kimlik, temsil etme becerilerini de ortaya koymaktadır. Kurumsal kimliği oluşturan ana ögeler arasında yer alan

• Logo ve slogan kullanımı,
• Kurumsal renkler ve yazı karakteri,
• Kartvizit ve yazışma evrakları,
• Promosyon malzemeleri ve
• Sosyal medyada kullanılan isimleri bütünlük göstermelidir.

Sunduğu grafik tasarım hizmetleri ile markaların fark yaratmalarını ve müşteri gözünde önemli bir yere oturmalarını sağlayan şirketimiz özellikle kuruluş aşamasında olan ticari firmaların yanında yer almaktadır. Deneyimleri ile iş hayatına yeni atılan şirketleri yönlendiren ve ihtiyaçları hakkında bilgilendirmeler yapan şirketimiz, müşterilerin görsel hafızalarına hitap edecek ve en iyi etkiyi sağlayacak özellikler üzerinde durmaktadır. Her markanın kendi ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilecek olan malzemeler eşliğinde piyasalara dikkat çekici bir giriş yapılabileceği gibi mevcut ihtiyaçların karşılanması da sağlanabilir. Yapılacak çalışmalar öncesinde markanın hedeflerini ve bulunmak istediği pozisyonu net bir şekilde belirleyen ekiplerimiz yapacakları çalışmalarda sektörde yaşanan gelişmeleri de dikkate almaktadır.

Müşterilerin kafasında markanız hakkında net bilgiler oluşmasını istiyorsanız o zaman sunduğumuz grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Karışık bir kimlik hiçbir zaman olumlu bir mesaj vermeyecek ve müşteriler tarafından da belli bir süre sonra unutulmaya mahkûm olacaktır. Günümüzde popüler olarak kullanılan uygulamalar arasında yer alan internet üzerinde de etki gösterecek olan markanızın, yenilikçi ve vizyoner yüzünün hazırlanacak logo tasarımında da net bir şekilde ortaya konması gerekmektedir. Logo tasarımınızın ve tercih ettiğiniz renklerin insanlar üzerindeki etkilerini bilmeli ve çalışmalarınızı bu yönde geliştirmelisiniz. Markayı bulunduğu her ortamda takip edecek olan kurumsal renk seçimi ise farklı parametrelerin dikkate alınarak belirlenmesi gerekmektedir. Kurumsal renginizin temsil ettiğiniz değerleri yansıtması gerektiğini asla aklınızdan çıkarmayın.