Web Tasarım & Yazılım 

Web sitesi Dünya'da en etkin ve en uygun maliyetli reklam türüdür. Şık tasarlanıp doğru kodlanan bir web sitesi ürünlerinizi ve/veya hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırmaya yardımcı olur.  İş süreçleri oluşmamış veya gelişmemiş, rastgele hazırlanan tasarım ve yazılımlar yaptığınız yatırımın karşılığını almak bir yana potansiyel müşterilerinizi kaybedebilir, markanıza ciddi zararlar verebilir.
Dünya ile aynı anda, aynı teknolojileri kullanmak istiyorsanız bu işi profesyoneline bırakmalısınız.
İşte bu noktada Tuval Ajans olarak, uzun süreli iş partneriniz olmak ve yanınızda yer almak istiyoruz. Estetikten, kaliteden, teknolojiden hiç bir şekilde ödün vermek zorunda değilsiniz.

 

Neden Web Sitesi ?
Çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır. Şirketinizin sadece sınırları içinde bulunduğunuz il veya ülke değil tüm dünyaya açılan bir şubesidir. Müşterilerinize daha kolay, daha sıkı ve interaktif bir iletişim haline girmenize neden olur. Şirketinizin müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasına neden olur. Sınırsız bir reklam aracınızdır ve üstelik 24 saat 365 gün kesintisiz reklamınızı yapacaktır. Yeni müşteriler bulmanızı sağlayacak ve firmanızın karının artmasına neden olacaktır. Maliyeti yeni bir şube açmanızla kıyaslanınca çok düşüktür. Ürünlerinizin tanıtımında kişi yada kurumlara ihtiyacınız olmayacak ve ürünleriniz sizin belirlediğiniz ölçülerde ve kriterlerde tanıtılacaktır. Firmanızın teknolojinin gerisinde kalmamasını sağlayacaktır. Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.